
Док-кейс DPB61L-EB Док-станція USB-C®

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів:
- Максимальна роздільна здатність:
- Специфікація:

Опис
Твій вибір, твій стиль
Ідеальне рішення для концентратора, що поєднує функціональність зі стилем. Його елегантний дизайн робить його ідеальним доповненням до вашої компоновки.
Набагато більше деталей та набагато більше контролю
Натисніть кнопку D, щоб перемикати функції за бажанням. Деталі вашої роботи можна побачити з першого погляду.
Більше гнучкості незалежно від того, як ви граєте
Рішення, яке дозволяє гнучко розширювати вашу ігрову конфігурацію, таку як Steam Deck та Nintendo Switch, дозволяючи підключатися до різноманітних дисплеїв, контролерів та периферійних пристроїв.
Перероблений для M2
Сумісність з M2 забезпечує продуктивність навіть для найвимогливіших програм, що є величезною перевагою як для роботи, так і для розваг.
Пришвидшіть усе за допомогою гігабітного Ethernet
Попрощайтеся з буферизацією та повільним завантаженням і приготуйтеся вивести свій інтернет-досвід на новий рівень завдяки гігабітному Ethernet.
Вражаючий досвід 4K 60 Гц
З вдвічі більшою роздільною здатністю та деталізацією, ніж 1080P, відчуйте новий рівень чіткості та реалізму у ваших улюблених фільмах, телешоу та іграх.
Активне охолодження
Багаторазове регульоване охолодження з регульованим робочим ходом, покращені ребра охолодження з високощільного алюмінієвого сплаву з майже вдвічі більшою поверхнею розсіювання тепла для переміщення повітря навіть під час складніших низькотемпературних робочих процесів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 2x USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) USB-CRJ45 (10/100/1000 Мбіт/с) USB-C (живлення) HDMI |
| Ваги | 102 г |
| Глибина продукту | 17,7 мм |
| Джерело живлення | через USB |
| Довжина кабелю | 30 см |
| Живлення | USB |
| Кількість портів швидкого заряджання | 1 |
| Підходить для бренда | універсальний |
| Роз'єм А | USB-C |
| Роз'єм Б | Гніздовий роз'єм USB-C (подача живлення) USB-C 5 Гбіт/сUSB-AHDMIRJ45 (1 Гбіт/с) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 127 x 38,6 x 17,7 мм |
| висота продукту | 38,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴







