
Док-станція для ноутбука HP 26D32AA#ABB USB-C®

Характеристики продукту
- Ця док-станція розроблена для універсальної сумісності та працює з ноутбуками HP та інших виробників, які підтримують порти USB-C® та Thunderbolt™.
- Додайте аксесуари та до трьох дисплеїв до док-станції. Потім підключіть її до ноутбука за допомогою простого кабелю USB-C®, щоб отримати доступ до своїх пристроїв та заряджати комп’ютер.

Опис
Сумісність зі змішаними обчислювальними середовищами
Ця док-станція розроблена для універсальної сумісності та працює з ноутбуками HP та інших виробників з портами USB-C® та Thunderbolt.
Рішення з одним кабелем
Додайте аксесуари та до трьох дисплеїв до док-станції. Потім підключіть її до ноутбука за допомогою простого кабелю USB-C®, щоб отримати доступ до своїх пристроїв та заряджати комп’ютер.
Надійна підтримка
Скористайтеся перевагами стандартної річної гарантії виробника HP.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Сумісність зі змішаними обчислювальними середовищами
- Ця док-станція розроблена для універсальної сумісності та працює з ноутбуками HP та інших виробників з портами USB-C® та Thunderbolt.
- Рішення з одним кабелем
- Додайте аксесуари та до трьох дисплеїв до док-станції. Потім просто підключіть її до ноутбука за допомогою звичайного кабелю USB-C®, щоб отримати доступ до своїх пристроїв та заряджати комп’ютер.
- Надійна підтримка
- Скористайтеся перевагами стандартної річної гарантії виробника HP.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C (подавання живлення) USB-C SB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) HDMI Аудіороз'єм 2x DisplayPort |
| Ваги | 680 г |
| Глибина продукту | 12,2 см |
| Довжина кабелю | 1,00 м |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Колір | різнобарвний |
| Підходить для бренда | HP |
| Роз'єм А | USB-C |
| Розміри | (Ш x В x Г) 12,2 x 4,5 x 12,2 см |
| Специфікація | Блок живлення USB-C® |
| Сумісність | блокнот |
| Тип продукту | Док-станція USB-C® |
| Ширина вироби | 12,2 см |
| висота продукту | 4,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 820 ₴






