
Док-станція Dell DELL-SD25TB4 Thunderbolt™ 4

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів:
- Максимальна роздільна здатність:
- Специфікація:

Опис
Обробляйте інтенсивні робочі навантаження з останнім розумним док -станцією Thunderbolt 4 з 130 Вт потужностей та віддалених можливостей управління.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIRJ452x DisplayPortUSB-C4x USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1)2x Thunderbolt |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 2 х |
| Інтерфейси: DisplayPort | 2 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 579 г |
| Глибина продукту | 35,2 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Кількість USB 3.1 Gen 2 | 4 х |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 1 х |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Потужність блока живлення | 180 Вт |
| висота продукту | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 040 ₴






