
Док-станція Renkforce RF-6748348 USB-C®

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів: 4
- Максимальна роздільна здатність: 7680 x 4320 пікселів
- Специфікація:
- Підтримує майже всі ноутбуки та інші пристрої з роз'ємом USB-C®
- Можливість підключення до 4 зовнішніх дисплеїв через DisplayPort (4K @ 60 Гц) та HDMI (8K @ 30 Гц та 2x 4K @ 60 Гц)
- Підтримка багатопотокового транспортування (MST): підключіть додаткові монітори до ноутбука та відображайте різний контент на всіх чотирьох екранах (операційні системи Microsoft® Windows®); однопотокове транспортування (SST) підтримується на платформах macOS.
- Зарядний пристрій USB-C® (65 Вт) у комплекті для підтримки док-станції
- Підтримує зарядку PD (Power Delivery) потужністю до 100 Вт на зарядному вході.
- 3 порти USB-C® 3.0, 2 порти USB-A 3.0 та 2 порти USB-A 2.0 для підключення інших USB-пристроїв
- 2 порти USB-C® для підключення пристроїв macOS
- У комплекті кабель USB-C® для передачі даних та зарядки 8K, а також кабель для роботи з док-станцією
- Можливість підключення до дротової мережі через Gigabit Ethernet
- Комбінований аудіороз'єм для мікрофона та навушників
- Вбудований зчитувач карт SD та microSD
- Високоякісний, міцний алюмінієвий корпус з елегантним зовнішнім виглядом
- Порти USB-C® сумісні з технологією Plug and Play
Комплект поставки
- Док-станція USB-C
- Зарядний пристрій для док-станції USB-C® потужністю 65 Вт
- 2-метровий кабель USB-C® (лише для заряджання)
- Кабель USB-C® 8K USB 3.2 20 Гбіт/с довжиною 1 метр (для передачі даних та заряджання)
- Інструкція користувача
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Живлення | USB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 3x HDMI DisplayPort RJ45 (10/100/1000 Мбіт/с) 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) USB-C (подання живлення) 3x USB-C® 2x USB-C® Host 3,5 мм (аудіо) роз'єм для мікрофона слот microSD слот для SD-карти, що більше показує більше |
| Ваги | 0,32 кг |
| Глибина продукту | 87 мм |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Підходить | MacBook Air 15" (M3, 2024) |
| Підходить для | Планшет Lenovo ThinkPad 10 |
| Підходить для бренда | універсальний |
| Підходить для серії | Макбук |
| Роз'єм А | USB-C |
| Роздільна здатність (мас.) | 7680 x 4320 пікселів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 51 x 121,5 x 87 мм |
| висота продукту | 121,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴











