
Універсальна розумна док-станція Lenovo ThinkPad USB-C Smart Dock Док-станція Thinkpad USB-C® 520427
23 660 ₴
- В наявності
- Код: 520427
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Док-станція Lenovo 40B20135EU USB-C®

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів:
- Максимальна роздільна здатність:
- Специфікація:

Опис
Lenovo розуміє, що сучасним компаніям потрібні різноманітні комп’ютери та бренди для задоволення їхніх бізнес-потреб. Саме тому док-станція Lenovo USB-C сумісна не лише з ноутбуками Lenovo, але й з ноутбуками HP та Dell. Застереження: Док-станції Lenovo USB-C та Thunderbolt працюють з ноутбуками, порт Type-C яких підтримує стандартний протокол USB-C Alt Mode або Thunderbolt. Док-станції Lenovo USB-C та Thunderbolt підтримують додаткові функції більшості ноутбуків Lenovo ThinkPad, такі як передача MAC-адреси, перемикачі живлення WOL та дзеркалювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Живлення | USB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 388 г |
| Глибина продукту | 80 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Підходить для бренда | Леново |
| Підходить для серії | Thinkpad |
| Роз'єм А | USB-C |
| Роз'єм Б | Роз'єм USB 3.2 (USB 3.1) (гніздо) Роз'єм USB-A 2.0 (гніздо) Роз'єм USB-C (гнізддо) Роз'єм RJ45 (гнізддо) Роз'єм DisplayPort (гніздо) Роз'єм HDMI (гнізд) Роз'єм 3,5 мм (аудіовхід і аудіовихід) |
| Роздільна здатність (мас.) | 3840 x 2160 пікселів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 171 x 30,75 x 80 мм |
| Сумісність | блокнот |
| висота продукту | 30,75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 660 ₴


