
Портативний монітор для телевізора/монітора Verbatim 32088 чорний 35,6 см (14 дюймів) LED 1920 x 1080 пікселів

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 35,6 см (14 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: роз'єм для навушників
- Час відгуку пікселя: 6 мс

Опис
Портативний сенсорний монітор Verbatim — це легкий і компактний дисплей.
ідеально підходить для подорожей, віддаленої роботи або ігор. З екраном 16:9, 10-точковим сенсорним керуванням та
магнітний портативний зарядний пристрій MagSafe, забезпечує бездротове живлення, інтуїтивно зрозумілий
взаємодія та підвищена продуктивність — будь-коли та будь-де. Ідеально підходить для
подолання обмежень одного екрана на ходу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
ідеально підходить для подорожей, віддаленої роботи або ігор. З екраном 16:9, 10-точковим сенсорним керуванням та
магнітний портативний зарядний пристрій MagSafe, забезпечує бездротове живлення, інтуїтивно зрозумілий
взаємодія та підвищена продуктивність — будь-коли та будь-де. Ідеально підходить для
подолання обмежень одного екрана на ходу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Інтерфейс | роз'єм для навушників |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 3 х |
| Ваги | 550 г |
| Відобразити | 35,6 см (14 дюймів) |
| Глибина продукту | 13 мм |
| Діагональ дисплея | 14 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 35,56 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | А (А - Г) |
| Контраст | 1000 : 1 |
| Час відгуку пікселя | 6 мс |
| висота продукту | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 550 ₴





