
Сенсорний монітор ViewSonic TD2430

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 59,9 см (23,6 дюйма)
- УВІМК.
- Інтерфейси: USB 3.2 Gen 1, VGA, HDMI, DisplayPort
- Час відгуку пікселя: 25 мс

Опис
Цей дисплей, плоский або під кутом для персоналізованого комфорту, пропонує універсальність сенсорного керування. ViewSonic® TD2430 — це 24-дюймовий (23,6 дюйма видимої області) дисплей Full HD з 10-точковою сенсорною підтримкою, що пропонує фантастичну гнучкість у роздрібній торгівлі, освіті чи бізнес-середовищі. Завдяки регульованому положенню, широкому куту огляду та міцній конструкції, TD2430 пропонує все необхідне для задоволення ваших індивідуальних потреб. Завдяки елегантному безрамковому екрану від краю до краю цей інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран пропонує таку ж продуктивність, як і ваш улюблений планшет або смартфон, забезпечуючи точний, неймовірно чутливий сенсорний досвід, ідеальний для інтерактивності в громадських місцях, кіосках, напрямних додатках, навчальних класах тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1VGAHDMIDisplayPort |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 3 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 7,1 кг |
| Глибина продукту | 47 мм |
| Діагональ дисплея | 23,6 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 59,94 см |
| Час відгуку пікселя | 25 мс |
| висота продукту | 353 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 810 ₴










