
17-дюймовий резистивний сенсорний екран, 1280 x 1024, з функцією мовлення

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 43,2 см (17 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, VGA
- Час відгуку пікселя: 5 мс

Опис
ProLite T1731SR-B1S базується на новітній технології 5-провідного резистивного сенсорного екрана. Ця технологія є першим вибором, коли важливі виняткова довговічність та максимальна надійність. 5-провідні сенсорні екрани складаються з кількох шарів скла або плівки. Екран пропонує аналогові та цифрові входи (HDMI та DisplayPort), а також можливість підключення сенсорного екрана через USB. Гнучку підставку можна регулювати під різними кутами для забезпечення комфорту користувача та ергономіки, а вбудована система управління кабелями приховує всі кабелі та електричні дроти, створюючи чисте робоче місце без кабелів. Дисплей надійно закріплений на регульованій підставці та може повертатися на 90 градусів. T1731SR-B1S можна використовувати в різних середовищах, зокрема в роздрібній торгівлі, ресторанах та промислових приміщеннях.
СЕНСОРНА ТЕХНОЛОГІЯ - РЕЗИСТИВНА
5-провідна резистивна сенсорна технологія характеризується винятковою довговічністю та універсальністю. Вона особливо рекомендується для промислового застосування, такого як керування машинами або як касова система в магазинах та ресторанах.
IP54
Сертифікація IP Code вказує на те, наскільки стійкий екран до екстремальних умов. Завдяки класу захисту IP54 екран певною мірою стійкий до пилу та бризок води.
ГУЧНОМОВЦІ
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
СЕНСОРНА ТЕХНОЛОГІЯ - РЕЗИСТИВНА
5-провідна резистивна сенсорна технологія характеризується винятковою довговічністю та універсальністю. Вона особливо рекомендується для промислового застосування, такого як керування машинами або як касова система в магазинах та ресторанах.
IP54
Сертифікація IP Code вказує на те, наскільки стійкий екран до екстремальних умов. Завдяки класу захисту IP54 екран певною мірою стійкий до пилу та бризок води.
ГУЧНОМОВЦІ
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIDisplayPortVGA |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 5,4 кг |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 239 мм |
| Діагональ дисплея | 17 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 43 см |
| Річне споживання електроенергії | 13 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 378 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 450 ₴











