
Iiyama ProLite T1931SR-B1S

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 48,3 см (19 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, VGA
- Час відгуку пікселя: 14 мс

Опис
Екран ProLite T1931SR-B1S базується на новітній технології 5-провідного резистивного сенсорного екрана. Ця технологія є найкращим вибором, коли потрібна виняткова довговічність та максимальна надійність. 5-провідні сенсорні екрани виготовлені з кількох шарів скла або фольги. Екран пропонує аналогові та цифрові входи (HDMI та DisplayPort), а також можливість підключення сенсорного екрана через USB. Гнучку підставку можна регулювати під різними кутами для комфорту користувача та ергономіки, а вбудована система управління кабелями приховує всі кабелі та електричні дроти, створюючи чисте робоче місце без проводів. Дисплей надійно закріплений на регульованій основі та може повертатися на 90 градусів. T1931SR-B1S можна використовувати в різних середовищах і особливо підходить для роздрібної торгівлі, громадського харчування та промислового застосування.
Сенсорна технологія - резистивна
5-провідна резистивна сенсорна технологія характеризується винятково довгим терміном служби та універсальністю. Вона особливо рекомендується для промислового застосування для керування машинами або як касова система в магазинах та ресторанах.
IP54
Клас захисту IP визначає, наскільки стійкий екран до екстремальних умов. Екран зі класом захисту IP54 пропонує певну стійкість до пилу та бризок води.
Гучномовці
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Сенсорна технологія - резистивна
5-провідна резистивна сенсорна технологія характеризується винятково довгим терміном служби та універсальністю. Вона особливо рекомендується для промислового застосування для керування машинами або як касова система в магазинах та ресторанах.
IP54
Клас захисту IP визначає, наскільки стійкий екран до екстремальних умов. Екран зі класом захисту IP54 пропонує певну стійкість до пилу та бризок води.
Гучномовці
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIDisplayPortVGA |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 6 кг |
| Глибина продукту | 240 мм |
| Діагональ дисплея | 19 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 48 см |
| Річне споживання електроенергії | 13 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 14 мс |
| висота продукту | 432 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 230 ₴







