
Elo 2202L, 54,6 см (21,5 дюйма), проекційно-ємнісний, Full HD

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 55,9 см (22 дюйми)
- УВІМК.
- Інтерфейси: HDMI, VGA, USB 2.0, Micro USB
- Час відгуку пікселя: 25 мс

Опис
Сенсорний монітор (16:9), 54,6 см (21,5 дюйма), проекційно-ємнісний, 1920 x 1080 пікселів, кріплення VESA (100 x 100 мм), 25 мс, яскравість: 240 кд, кут огляду: 178/178° (горизонтально/вертикально), контрастність: 3000:1, VGA, HDMI, сенсорний інтерфейс: USB, вкл. кабель (USB, VGA, аудіо, HDMI), блок живлення (зовнішній), мережевий кабель (ЄС)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Сенсорний інтерфейс: USB. У комплекті: кабель (USB, VGA, аудіо, HDMI), блок живлення (зовнішній), мережевий кабель (EU).
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIVGAUSB 2.0Micro USB |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 4 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 6,8 кг |
| Глибина продукту | 193,4 мм |
| Діагональ дисплея | 22 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 55 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Контраст | 1000 : 1 |
| Річне споживання електроенергії | 30 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 25 мс |
| висота продукту | 383,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 330 ₴




