
Elo 1902L, 48,3 см (19 дюймів), проекційний конденсаторний

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 48,3 см (19 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: VGA, HDMI, USB 2.0, Micro USB
- Час відгуку пікселя: 14 мс

Опис
Сенсорний монітор (5:4), 48,3 см (19 дюймів), проекційно-ємнісний, 1280x1024 пікселів, кріплення VESA (100x100 мм), 14 мс, яскравість: 235 кд, кут огляду 178/178° (горизонтально/вертикально), контрастність: 1000:1, VGA, HDMI, сенсорний інтерфейс: USB, у комплекті: кабель (USB, VGA, аудіо, мережевий кабель HDMI), мережевий кабель (ЄС)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- У комплекті: кабель (USB, VGA, аудіо, HDMI), мережевий кабель (EU)
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | VGAHDMIUSB 2.0Micro USB |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 6,3 кг |
| Глибина продукту | 193,4 мм |
| Діагональ дисплея | 19 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 48 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Контраст | 1000 : 1 |
| Річне споживання електроенергії | 25 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 14 мс |
| висота продукту | 397,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 000 ₴







