
Портативний сенсорний монітор Verbatim PMT-14 14" Full HD 1080p у металевому корпусі

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 35,6 см (14 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: HDMI, USB 2.0, USB-C®, навушники (роз'єм 3,5 мм)
- Час відгуку пікселя: 6 мс

Опис
Портативний сенсорний монітор Verbatim PMT-14 14 дюймів Full HD 1080p у металевому корпусі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 14-дюймовий портативний сенсорний монітор Verbatim PMT-14 з роздільною здатністю Full HD 1080p у металевому корпусі.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Інтерфейс | Наушники HDMIUSB 2.0USB-C® (разъем 3,5 мм) |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 860 г |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 60 мм |
| Джерело живлення | 110 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 14 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 35,56 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | А (А - Г) |
| Контраст | 1200 : 1 |
| Час відгуку пікселя | 6 мс |
| висота продукту | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 550 ₴











