
Faytech FT133BX6413ECAPOB - 13,3-дюймовий сенсорний екран - ємнісний ПК з 8 ГБ оперативної пам'яті, 120 ГБ SSD та живленням 9-36 В

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 33,8 см (13,3 дюйма)
- УВІМК.
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, лінійний аудіовхід, лінійний аудіовихід, WLAN, USB 2.0, USB 3.0, кард-рідер, SD, RS232

Опис
Серія ємнісних ПК Faytech вирізняється серед конкурентів безвентиляторною, безшумною роботою, дизайном передньої панелі IP65, високою надійністю та відмінною якістю збірки. Це ідеальний вибір для промислового та бізнес-застосування. Вона оснащена плоским склом від краю до краю, водонепроникними та пилонепроникними передніми панелями IP65, а також міцним алюмінієвим корпусом з надійними монтажними гвинтами VESA 100. Це рішення, що складається з комплекту передньої та задньої панелей, забезпечує легку налаштування.
Цей сенсорний комп'ютер працює на промисловій материнській платі Elkhart Lake від Faytech. Він оснащений потужним процесором Intel Atom x6413E з тактовою частотою до 3,00 ГГц (також доступний з процесором Intel x6211E або J6412). Ця версія постачається з 8 ГБ оперативної пам'яті, твердотільним накопичувачем на 120 ГБ та графічним чіпсетом Intel UHD.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Цей сенсорний комп'ютер працює на промисловій материнській платі Elkhart Lake від Faytech. Він оснащений потужним процесором Intel Atom x6413E з тактовою частотою до 3,00 ГГц (також доступний з процесором Intel x6211E або J6412). Ця версія постачається з 8 ГБ оперативної пам'яті, твердотільним накопичувачем на 120 ГБ та графічним чіпсетом Intel UHD.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Процесор/центральний процесор Intel Atom® x6413E (Elkhart Lake)
- Графічний процесор Intel® UHD Graphics
- 8 ГБ пам'яті DDR4
- Знімний SSD-накопичувач на 120 ГБ
- Мережа 2x Realtek® 8111H (10/100/1000 Мбіт/с)
- Попередньо встановлена операційна система (ОС) Debian 12
- Діагональ екрана (дюйми/см) 13,3 дюйма / 33,7 см
- Співвідношення сторін 16:9
- Фізична роздільна здатність 1920 × 1080 пікселів
- Максимальна роздільна здатність зовнішнього дисплея - HDMI, DP 1920×1080 пікселів
- Яскравість 300 (кд/м²)
- Коефіцієнт контрастності: 800:1
- Кут огляду по горизонталі/вертиклі 170/170°
- 1x вхід 9-36 В постійного струму (гвинтовий)
- 1 роз'єм антени W-LAN (RP-SMA чоловічий)
- 2 порти USB 2.0
- 2 порти USB 3.0
- 1 х HDMI
- 1x ДП
- 1 аудіовхід/вихід (аудіокодек Realtek® ALC897)
- 1 слот для SIM-картки
- 1 слот для SD-карти
- 2 послідовні порти RS232 (лише RX/TX)
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
- Лінукс
- Мати
- Андроїд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI DisplayPort Лінійний аудіовхід Лінійний аудіовихід WLAN USB 2.0 USB 3.0 Картридер SD RS232 |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 4 х |
| Ваги | 3400 г |
| Глибина продукту | 42 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 13,3 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 33,7 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 800 : 1 |
| висота продукту | 221 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 170 ₴







