
Монітор Dell Pro E2225HSM EEK D (A - G) 54,6 см (21,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 8 мс РК-дисплей (VA) 520388
9 910 ₴
- В наявності
- Код: 520388
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

РК-монітор DELL серії E E2225HSM із діагоналлю 54,6 см (21,5 дюйма), роздільною здатністю 1920 x 1080 Full HD

Характеристики продукту
- 22-дюймовий екран Full HD для чіткого зображення
- Контрастність 3000:1 та антиблікове покриття для кращої видимості
- Різні варіанти підключення, включаючи HDMI, VGA та DisplayPort
- Ергономічні налаштування для індивідуального візуального комфорту
- Сертифіковано ENERGY STAR та відповідає стандартам EPEAT Gold для сталого розвитку
- 54,6 см (21,5 дюйма) Full HD 1920 x 1080 VA
- 8 мс, 16:9, 250 кд/м², 3000:1
- VGA, HDMI, DisplayPort

Опис
Dell Pro E2225HSM — це міцний 22-дюймовий настільний монітор із роздільною здатністю Full HD 1920 x 1080 для чіткого зображення. Світлодіодне підсвічування та коефіцієнт контрастності 3000:1 забезпечують деталізоване та яскраве зображення, що робить цей монітор ідеальним як для роботи, так і для розваг. Антиблікове покриття та технологія Dell ComfortView Plus покращують комфорт очей, зменшують втому під час тривалого використання та забезпечують точну передачу кольору в широкому спектрі з 16,7 мільйона кольорів. Час відгуку 5 мс та частота вертикального оновлення до 100 Гц забезпечують плавну роботу під час ігор чи потокового передавання. Монітор підтримує різні варіанти підключення, включаючи HDMI, VGA та DisplayPort, для універсальних налаштувань. Ергономічний дизайн дозволяє регулювати висоту, нахил та поворот, щоб створити оптимальне положення для перегляду. Тристоронній безрамковий дизайн максимально збільшує простір екрана для більш захопливого досвіду. Dell Pro E2225HSM відповідає численним екологічним стандартам, включаючи сертифікати ENERGY STAR та EPEAT Gold, і розроблений з урахуванням принципів сталого розвитку, що робить його відповідальним вибором для екологічно свідомих користувачів.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 54,6 см (21,5 дюйма) Full HD 1920 x 1080 VA
- 8 мс, 16:9, 250 кд/м², 3000:1
- VGA, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 11.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 3,77 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 288,9 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 54,3 мм |
| Глибина продукту | 211,6 мм |
| Діагональ дисплея | 21,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 21 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 54,5 см |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 468,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴





