
Професійний монітор Samsung S24E650BW, відновлений (дуже хороший), 61 см (24 дюйми), 1920 x 1200 пікселів, 16:10, 4 мс, DVI, VGA,
9 910 ₴
- В наявності
- Код: 520387
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Діагональ екрана 61 см (24 дюйми), 1920 x 1200 пікселів, Full-HD+; час відгуку пікселя: 4 мс
- Інтерфейси: DVI, VGA
Комплект поставки
- з'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
Що означає відновлений/B-товар?
Що стосується ІТ-продуктів, це включає екологічно чистий, професійний ремонт та очищення вживаного обладнання. Існуючі носії даних професійно утилізуються з використанням процесів, сертифікованих за стандартом DIN.
Звідки беруться ці пристрої?
Це товари, що вже були виставлені на показ, товари, повернуті в оренду, та товари, що були замовлені на тестування. Ці пристрої використовувалися переважно великими компаніями.
Чому мені варто обрати вживаний пристрій?
Завдяки нашим професійно підготовленим продуктам, ви маєте можливість придбати брендове обладнання за набагато вигіднішою ціною.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
- Відремонтовано (у дуже хорошому стані)Виріб має щонайбільше мінімальні ознаки зносу. Це можуть бути незначні подряпини або ознаки зносу на корпусі. Технічно цей виріб знаходиться в ідеальному стані. Гарантійний термін на вживані товари, позначені у відповідних пропозиціях як відновлені або демонстраційні товари, можна знайти в наших умовах та положеннях.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | РАХ |
| Інтерфейси: DVI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 5,8 кг |
| Глибина продукту | 224 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,96 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 24 дюйми — 29 дюймів |
| Річне споживання електроенергії | 30 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 382,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴

