
Монітор AOC 27B3CA2 EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс HDMI РК-дисплей (IPS) 520376
11 820 ₴
- В наявності
- Код: 520376
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

AOC 27B3CA2 Комп'ютерний монітор 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Чорний

Характеристики продукту
- 68,6 см (27 дюймів) IPS-світлодіодний дисплей
- Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів 16:9
- 100 Гц 4 мс 250 кд/м² 1300:1
- 35 Вт.

Опис
Висока продуктивність та чіткість зображення завдяки 27-дюймовому монітору FHD з частотою оновлення 100 Гц та підключенням HDMI
Найновіша модель серії B3 — це приголомшливий 27-дюймовий дисплей з IPS-панеллю, яка забезпечує приголомшливе зображення з роздільною здатністю 1920 x 1080 та частотою оновлення 100 Гц. Якщо ви шукаєте компактний монітор з діагоналлю понад 23,8 дюйма, 27B3CA2 — ідеальний вибір. Він також оснащений роз'ємом USB-C, що означає одночасне використання відео, живлення та передачу даних, що підвищує вашу продуктивність. Незалежно від того, чи ви працюєте, чи навчаєтесь, великий екран 27B3CA2 забезпечить комфортний та приємний перегляд.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Інтерфейс | HDMI |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 4.05 |
| Глибина продукту | 4,54 см |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,58 см |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 35,67 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 820 ₴









