
Монітор Dell P2425D EEK E (A - G) 61 см (24 дюйми) 2560 x 1440 пікселів 16:9 8 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS) 520361
20 790 ₴
- В наявності
- Код: 520361
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DELL Pro Plus P2425D Монітор для ПК 61 см (24 дюйма) 2560 x 1440 пікселів Quad HD РК-дисплей Чорний, Срібний

Характеристики продукту
- 61 см (24 дюйми) РК-дисплей IPS
- Quad HD 2560 x 1440 пікселів 16:9
- 100 Гц 8 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- E 16 кВт·год 15,6 Вт

Опис
Сертифікований TÜV Rheinland® за 4-зірковий комфорт для очей, цей монітор QHD з діагоналлю 60,45 см (23,8 дюйма) забезпечує підвищену продуктивність та комфорт перегляду.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 61,0 см (24 дюйма), Quad HD 2560 x 1440, Edge LED IPS, 8 мс, 16:9, 350 кд/м², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15.6 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Немає |
| WLAN | Немає |
| Ваги | 4,67 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 315,2 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 49,7 мм |
| Глибина продукту | 181,5 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 496,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴








