
Монітор Iiyama ProLite E1980S-B1 EEK D (A - G) 48,3 см (19 дюймів) 1280 x 1024 пікселів 5:4 3 мс HDMI, DisplayPort РК-дисплей (TN)
14 110 ₴
- В наявності
- Код: 520353
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Iiyama ProLite E1980S-B1

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 48,3 см (19 дюймів) HD, 1280 x 1024 пікселів; час відгуку пікселя: 3 мс Клас енергоефективності (розрахунок): D (A - G)
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort; зменшення синього світла, технологія Flicker Free, замок Kensington, можливість нахилу, вбудовані динаміки

Опис
19-дюймовий монітор ProLite E1980S зі світлодіодним підсвічуванням має швидкий час відгуку, високу контрастність, а також корекцію sRGB та гамма-корекцію для точного налаштування навіть найменших кольорових нюансів. Він також оснащений вбудованими динаміками.
Світлодіодне підсвічування
Типовий РК-дисплей CCFL використовує чотири лампи підсвічування. Використання світлодіодів значно зменшує споживання енергії та викиди CO2, що робить його екологічно чистим продуктом.
АКР
Коефіцієнт контрастності – це міра максимальної відносної різниці яскравості між чорним та білим кольорами.
ACR (Advanced Contrast Ratio) – це функція, яка автоматично налаштовує контрастність та яскравість для ідеального зображення під час перегляду фільмів або ігор.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Гучномовці
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
замок з ключем
За допомогою блокування клавіатури ви можете запобігти випадковим змінам налаштувань екрана.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Світлодіодне підсвічування
Типовий РК-дисплей CCFL використовує чотири лампи підсвічування. Використання світлодіодів значно зменшує споживання енергії та викиди CO2, що робить його екологічно чистим продуктом.
АКР
Коефіцієнт контрастності – це міра максимальної відносної різниці яскравості між чорним та білим кольорами.
ACR (Advanced Contrast Ratio) – це функція, яка автоматично налаштовує контрастність та яскравість для ідеального зображення під час перегляду фільмів або ігор.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Гучномовці
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
замок з ключем
За допомогою блокування клавіатури ви можете запобігти випадковим змінам налаштувань екрана.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI DisplayPort |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 3,1 кг |
| Глибина продукту | 205 мм |
| Діагональ дисплея | 19 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 19 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 48 см |
| Річне споживання електроенергії | 11 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 3 мс |
| висота продукту | 402 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 110 ₴




