
Монітор Viewsonic VG2448A-2 EEK E (A - G) 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS)
17 930 ₴
- В наявності
- Код: 520344
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Viewsonic VG серії VG2448A-2 Монітор для ПК 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Чорний

Характеристики продукту
- 60,5 см (23,8 дюйма) IPS-світлодіодний дисплей
- Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів 16:9
- 100 Гц 5 мс 250 кд/м² 1300:1
- Технологія без мерехтіння
- E 18 кВт·год 17,8 Вт

Опис
ViewSonic VG2448a-2 — це ергономічний 24-дюймовий монітор Full HD з функціями підвищення продуктивності, розроблений для сучасного офісу. Завдяки технології панелі SuperClear® IPS та роздільній здатності 1080p, VG2448a-2 забезпечує чітке та чітке зображення з будь-якого кута. Його вдосконалений ергономічний дизайн пропонує найширший діапазон налаштувань, доступних на ринку, для максимального комфорту. До них належать регулювання повороту, висоти та кута нахилу, а також вражаючий кут нахилу 40°, що дозволяє переглядати зображення стоячи та проводити групові обговорення. VG2448a-2 постачається в екологічно чистій упаковці, а швидкознімна застібка забезпечує швидке та просте налаштування. Різноманітні варіанти підключення включають входи HDMI, DisplayPort, VGA та USB 3.2.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Технологія панелі SuperClear® IPS
- Удосконалена ергономіка
- сучасні варіанти підключення
- Сертифіковано TCO, Energy Star та EPEAT
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 17.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 5,9 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 320 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 52 мм |
| Глибина продукту | 202 мм |
| Діагональ дисплея | 23,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,5 см |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 511,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 930 ₴












