
Монітор Viewsonic VX3276-MHD-3 EEK G (A - G) 80 см (31,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс DisplayPort, HDMI, VGA РК-дисплей (
18 120 ₴
- В наявності
- Код: 520329
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Відеомонітор ViewSonic VX3276-MHD-3 з чудовою якістю зображення

Характеристики продукту
- Можливість кріплення VESA
- Без відблисків
- Гучномовець
- 104% колірного простору sRGB

Опис
ViewSonic VX3276-MHD-3 – це ідеальне поєднання стилю та продуктивності з великим 32-дюймовим дисплеєм Full HD (диваючою площею 31,5 дюйма) та мінімалістичним дизайном. Завдяки надтонкому профілю, срібній трипрофільній підставці та тонкій безрамковій рамці монітор має преміальний вигляд, який добре підходить як для дому, так і для офісу. VX3276-MHD-3 має роздільну здатність 1080p, технологію IPS-матриці та два вбудовані динаміки, які забезпечують приголомшливу візуальну та акустичну якість для мультимедійного контенту.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Екран 80,01 см / 31,5 дюйма / 16:9
- роздільна здатність 1920 x 1080 при 75 Гц
- панель / кут огляду: SuperClear® IPS / 178°/178°
- підключення: DisplayPort, HDMI, VGA.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android, Windows
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.2 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMIVGA |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 4,2 кг |
| Глибина продукту | 230 мм |
| Діагональ дисплея | 31,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 31 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 80,01 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 30 дюймів — 32 дюйми |
| Річне споживання електроенергії | 35 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 504 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 120 ₴










