
Монітор AOC 24B3HA2 EEK E (A - G) 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 14 мс HDMI, VGA РК-дисплей (IPS) 520322
7 380 ₴
- В наявності
- Код: 520322
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

AOC 24B3HA2 Комп'ютерний монітор 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Чорний

Характеристики продукту
- 60,5 см (23,8 дюйма) IPS-світлодіодний дисплей
- Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів 16:9
- 100 Гц 14 мс 250 кд/м²
- Технологія без мерехтіння
- 20 Вт

Опис
Висока продуктивність та чіткість зображення завдяки 23,8-дюймовому монітору FHD з частотою оновлення 100 Гц та входом HDMI
Пориньте у надзвичайний світ кришталево чистого зображення та яскравих кольорів із нашим міцним 24-дюймовим FHD IPS-монітором. Підніміть свої враження від перегляду на новий рівень. Кожна деталь оживає на цьому компактному екрані, а ваш контент стає вражаюче реалістичним. Насолоджуйтесь плавною частотою оновлення 100 Гц, яка перетворює кожне зображення на візуальне свято. Більше жодних затримок та розмиття – лише чисте, чітке задоволення від перегляду. Час відгуку 1 мс виводить ваш робочий досвід на абсолютно новий рівень, роблячи динамічні сцени більш яскравими та захопливими. 24B3HA2 – це не просто візуальний досвід; це також свято для вух. Насолоджуйтесь насиченим звуком завдяки вбудованим 2-ватним динамікам, які зроблять кожен вечір перегляду фільму чи мультимедійний сеанс незабутнім. Вони відповідають основним вимогам до звуку без потреби в додатковому аудіообладнанні. Тонкі та елегантні вузькі рамки забезпечують більше місця на екрані. Однією з причин є тонка нижня рамка 9,5 мм, яка майже вдвічі менша за товщину стандартних моніторів. Нарешті, низький рівень синього світла гарантує, що ваші очі залишатимуться свіжими навіть після тривалого використання. Це найкраще твердження про вашу ігрову конфігурацію.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Ваги | 2,97 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 316,2 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 44,6 мм |
| Глибина продукту | 202,3 мм |
| Діагональ дисплея | 23,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,5 см |
| Час відгуку пікселя | 14 мс |
| висота продукту | 412,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴









