
Монітор Hannspree HT248PPB EEK D (A - G) 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 8 мс роз'єм для мікрофона РК-дисплей (VA)
32 820 ₴
- В наявності
- Код: 520307
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Hannspree 23,8-дюймовий 10-контактний сенсорний екран, FHD 300cd, регулювання кута нахилу для електронних книг 70°, концентратор/динамік USB 3.0/DP/HDMI/VGA, клас захисту 7H

Характеристики продукту
- 23,8-дюймовий сенсорний монітор із сенсорною технологією PCAP, дизайн TrueFlat, 10 точок дотику, ергономічна регульована підставка, роздільна здатність Full HD 1920 x 1080, кут огляду 178 градусів, час відгуку 8 мс, загартоване скло твердості 7H; HDMI, вхід DisplayPort та VGA, динамік, концентратор USB 3.0, 2-портовий USB-концентратор, кут нахилу 15-70, кріплення VESA 100 x 100 мм для міні-ПК; комплект: кабель живлення, кабель HDMI, гарантійний талон, короткий посібник користувача

Опис
Сенсорний монітор Hannspree HT248PPB з діагоналлю 23,8 дюйма оснащений ємнісним 10-точковим сенсорним екраном і сумісний з Windows, Mac OS, Android та Ubuntu. Завдяки роздільній здатності Full HD 1080 x 1920 та куту огляду 178 градусів, кольори та контент відображаються кришталево чітко та різко. Дисплей оснащений захисним гніздом 7H для більш довговічного використання, а також вбудованими стереодинаміками. Завдяки ергономічній підставці, HT248PPB можна нахиляти на кут до 70°. Це гарантує, що монітор завжди перебуває в оптимальному для користувача положенні та може бути гнучко налаштований. Сенсорний монітор HT248PPB з USB 3.0 дозволяє підключатися до портів DisplayPort/HDMI та VGA.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- ≥7H Скло із захистом
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, Mac OS, Android, Ubuntu
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.19 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | роз'єм для мікрофона |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 4,5 кг |
| Глибина продукту | 49,15 мм |
| Діагональ дисплея | 23,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,45 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 24 дюйми — 29 дюймів |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 333,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 820 ₴








