
Монітор BenQ BL2790T EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс HDMI, DisplayPort РК-дисплей (IPS) 520302
15 070 ₴
- В наявності
- Код: 520302
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Монітор BenQ BL2790T

Характеристики продукту
- Енергоефективний дизайн із сертифікатами ENERGY STAR 8.0 та EPEAT Bronze
- Гнучкі, ергономічні опції регулювання включають панорамування, поворот, нахил та регулювання висоти
- Комплексні функції захисту очей, включаючи Flicker-Free та Low Blue Light Plus
- 99% колірного простору sRGB для професійної точності кольору
- 27-дюймовий IPS-дисплей Full HD 1080p для яскравого та чіткого зображення

Опис
Монітор BenQ BL2790T розроблений спеціально для професійних користувачів. Він поєднує в собі передові функції з покращеною ергономікою та енергоефективністю. Цей 27-дюймовий монітор оснащений IPS-дисплеєм Full HD 1080p, який забезпечує яскраві кольори та чіткі деталі, що робить його ідеальним для графічного дизайну, фотографії та відеомонтажу. Завдяки охопленню 99% колірної гами sRGB та підтримці 16,7 мільйонів кольорів, монітор забезпечує точне відтворення кольорів для професійних застосувань. Ергономічний дизайн є пріоритетом: завдяки регулюванню нахилу, повороту, обертання та висоти монітор можна легко налаштувати відповідно до вашої робочої станції для комфортного перегляду. Монітор приділяє пріоритет здоров'ю очей та використовує передові технології, такі як Flicker-Free та Low Blue Light Plus, для зменшення навантаження на очі під час тривалого робочого часу. Підключення безперебійне, пропонуючи кілька варіантів входу, включаючи HDMI та DisplayPort, для різноманітних пристроїв та робочих процесів. Крім того, монітор BenQ BL2790T розроблений з урахуванням принципів сталого розвитку та має сертифікати ENERGY STAR 8.0 та EPEAT Bronze, що підтверджує його низьке енергоспоживання та екологічність.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI DisplayPort |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 7,14 кг |
| Глибина продукту | 24,1 см |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,6 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 24 дюйми — 29 дюймів |
| Річне споживання електроенергії | 21 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 42,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 070 ₴



