
Монітор Viewsonic VG2441V EEK E (A - G) 61 см (24 дюйми) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс DisplayPort РК-дисплей (IPS) 520296
19 650 ₴
- В наявності
- Код: 520296
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Світлодіодний монітор ViewSonic VG2441V 61 см (24 дюйми)

Характеристики продукту
- 24-дюймовий дисплей Full HD з роздільною здатністю 1920 x 1080
- Широкий кут огляду 178 градусів для стабільної якості зображення
- Вбудований концентратор USB 3.2 для легкого підключення
- Технології без мерехтіння та синього світла для комфортного перегляду
- Регулювання висоти, нахилу, повороту та обертання для ергономічного розташування

Опис
Монітор ViewSonic VG2441V оснащений 24-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Завдяки яскравості 250 кд/м² та контрастності 1500:1 цей монітор забезпечує яскраве зображення та точну передачу кольорів. Надширокий кут огляду 178 градусів забезпечує чудову видимість для всіх у кімнаті, а антиблікове покриття мінімізує відблиски. Технології зменшення мерехтіння та зниження рівня синього світла допомагають зменшити навантаження на очі під час тривалого використання. Цей монітор розроблено з урахуванням функціональності. Вбудований концентратор USB 3.2 спрощує підключення зовнішніх пристроїв, а кілька варіантів входу, включаючи HDMI, DisplayPort та USB-C, забезпечують сумісність з широким спектром пристроїв. Широкий діапазон регулювання висоти, нахилу, повороту та кута нахилу забезпечують персоналізований комфорт, а система керування кабелями допомагає зберегти робоче місце в порядку. Сертифікація ENERGY STAR та відповідність стандарту EPEAT Silver підкреслюють екологічність дизайну цього монітора.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Немає |
| Інтерфейс | DisplayPort |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 2 х |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 4,5 кг |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 529 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 61 см |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 650 ₴












