
Монітор AOC C27G4ZXU EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів 16:9 0,3 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (VA) 520295
14 490 ₴
- В наявності
- Код: 520295
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

AOC G4 C27G4ZXU Монітор для ПК 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів Full HD LED Чорний

Характеристики продукту
- 68,6 см (27 дюймів) світлодіодний дисплей Fast VA
- Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів 16:9
- 280 Гц 0,3 мс 300 кд/м² 4000:1
- Технологія без мерехтіння
- E 21 кВт·год 30 Вт

Опис
Домінуйте в грі з вигнутим монітором C27G4ZXU 27 дюймів Full HD з роздільною здатністю 1920 x 1080, підтримкою HDR10, винятковою частотою оновлення 280 Гц та приголомшливим вигнутим дизайном.
Розпочніть свою ігрову подорож із 27-дюймовим вигнутим монітором C27G4ZXU Full HD з роздільною здатністю 1920x1080 та винятковою частотою оновлення 280 Гц для неперевершено плавного ігрового процесу. Швидка VA-панель може похвалитися часом відгуку 1 мс GtG для швидкого та чутливого зображення. Регульована по висоті підставка для кіберспорту забезпечує ергономічний комфорт для тривалих ігрових сесій, а також такі функції, як USB-хаб для безперебійного підключення та низької затримки введення, що дає вам конкурентну перевагу. Програмне забезпечення G-Menu дозволяє легко налаштовувати монітор, що робить його чудовим вибором для розкриття вашого потенціалу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Ваги | 6,06 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 611,5 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 78,7 мм |
| Глибина продукту | 227,6 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,6 см |
| Час відгуку пікселя | 0,3 мс |
| висота продукту | 515,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 490 ₴








