
Монітор Dell U2424H UltraSharp EEK D (A - G) 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс HDMI, DisplayPort, USB-C® (USB 3.
21 180 ₴
- В наявності
- Код: 520289
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Dell U2424H UltraSharp

Характеристики продукту
- Розмір екрана 60,5 см (23,8 дюйма) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 5 мс Клас енергоефективності (розрахунок): D (A - G)
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, USB-C® (USB 3.2 Gen 2), USB 3.2 Gen 2, лінійний аудіовихід; поворот екрана (Pivot), роздільна здатність Full HD, регулювання висоти, замок Kensington, можливість нахилу, функція повороту, поворотний, кріплення VESA 100 x 100 мм

Опис
Неперевершений візуальний комфорт
Датчик навколишнього освітлення:Вбудований датчик навколишнього освітлення інтелектуально оптимізує яскравість і колірну температуру залежно від навколишнього середовища.
Покращений ComfortView Plus:Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до менш ніж 35%, забезпечуючи комфортний перегляд протягом усього дня без шкоди для точності кольору.
Плавніший візуальний досвід:Частота оновлення 120 Гц забезпечує менше мерехтіння, плавніше прокручування та більш плавний перегляд, ніж монітори з частотою 60 Гц.
Робота була чудово представленаЯскраві кольори:Відчуйте 1,07 мільярда кольорів та колірне покриття, яке відповідає всім галузевим стандартам, таким як 85% DCI-P3, 100% sRGB та 100% BT.709. Отримайте точність калібрування кольору Delta E.< 2 (średnio) (sRGB, BT.709).
Розширені можливості підключенняРозширене підключення:Насолоджуйтесь ширшими можливостями підключення завдяки портам DisplayPort 1.4, HDMI (HDCP 1.4) (підтримує роздільну здатність до FHD 1920 x 1080, 120 Гц, TMDS відповідно до специфікації HDMI 1.4), портам USB-A та USB-C, що забезпечують швидкість до 10 Гбіт/с.
Легке підключенняЛегке підключення:Підключайте аксесуари та пристрої за допомогою легкодоступного порту USB-A та порту USB-C, який забезпечує потужність до 15 Вт.
Ергономічний дизайнАдаптовано до вашого способу роботи:Наші монітори можна нахиляти, повертати, розвертати та регулювати по висоті відповідно до ваших індивідуальних потреб.
Зосередьтеся на своїй роботі:Наш дисплей Infinity Edge забезпечує зображення практично від краю до краю.
Робота зі стилем:Високоякісне платиново-срібне покриття прикрасить будь-яке робоче місце.
Менеджер дисплеїв Dell
Легке керування, новий рівень продуктивності
Покращена багатозадачність:Упорядкуйте свій екран за допомогою EasyArrange та зберігайте профілі за допомогою EasyArrange Memory.
Плавне впровадження:Керуйте своїм парком моніторів за допомогою автоматизованих, комплексних функцій, сумісних з різними інструментами.
Практичне налаштування:Швидкий доступ до ваших улюблених функцій та можливостей за допомогою меню запуску та гарячих клавіш.
Екологічно чисті рішення для сьогодні та завтраЕкологічні стандарти:Цей монітор виготовлений з використанням 85% PCR (переробленого пластику) та 90% переробленого алюмінію. Він відповідає найновішим екологічним стандартам, таким як Energy Star® та TCO Certified Edge, а також зареєстрований за стандартом EPEAT® Gold.
Екологічно чиста упаковка:Монітори Dell постачаються в упаковці, виготовленій зі 100% відновлюваних та перероблюваних матеріалів.
Економія енергії:Заощаджуйте енергію за допомогою PowerNap – функції, яка затемнює екран або переводить його в режим сну, коли він не використовується.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 13.7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Немає |
| Інтерфейс | HDMIDisplayPortUSB-C® (USB 3.2 Gen 2)USB 3.2 Gen 2 Лінійний аудіовихід |
| Ваги | 5,38 кг |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 181,75 мм |
| Діагональ дисплея | 23,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,47 см |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 364 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 180 ₴







