
Монітор AOC U27B3A EEK F (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 3840 x 2160 пікселів 16:9 4 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS) 520288
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 520288
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

AOC B3 U27B3A Комп'ютерний монітор 68,6 см (27 дюймів), 3840 x 2160 пікселів, 4K Ultra HD, РК-дисплей, Чорний

Характеристики продукту
- 68,6 см (27 дюймів) IPS РК-екран
- 4K Ultra HD 3840 x 2160 пікселів 16:9
- 60 Гц 4 мс 350 кд/м² 1000:1
- Технологія без мерехтіння
- F 25 кВт·год 27 Вт

Опис
27-дюймовий UHD-монітор для виняткової якості зображення та максимальної продуктивності
Максимізуйте свою продуктивність з AOC U27B3A. Цей 27-дюймовий UHD-монітор має плавну частоту оновлення 60 Гц та елегантний безрамковий дизайн з трьох сторін для комфортного перегляду. Зменшення синього світла допомагає захистити ваші очі та зменшує їхнє навантаження. Крім того, технологія адаптивної синхронізації забезпечує безпечне для очей зображення та приголомшливо чітку графіку завдяки підтримці HDR10. Вбудований динамік потужністю 2 Вт покращує враження від прослуховування.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| HDR-формат | HDR10 |
| Ваги | 4,04 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 363,8 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 45,7 мм |
| Глибина продукту | 229,8 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,5 см |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴








