
Монітор Iiyama ProLite XCB3494WQSU-B1 EEK F (A - G) 86,4 см (34 дюйми) 3440 x 1440 пікселів 21:9 0,4 мс DisplayPort РК-дисплей (VA
28 430 ₴
- В наявності
- Код: 520282
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

iiyama ProLite XCB3494WQSU-B1 Монітор для ПК 86,4 см (34 дюйма) 3440 x 1440 пікселів UltraWide Quad HD LED Чорний

Характеристики продукту
- 86,4 см (34 дюйми) світлодіодний VA
- Ультраширокий Quad HD 3440 x 1440 пікселів 21:9
- 120 Гц 0,4 мс 350 кд/м² 3000:1
- Технологія без мерехтіння
- F 32 кВт·год 55 Вт

Опис
ProLite XCB3493WQSU — це 34-дюймовий (86,7 см) вигнутий монітор із VA-панеллю, яка забезпечує високу контрастність, глибокі чорні кольори та широкі кути огляду для стабільної якості зображення з будь-якої точки зору. Його роздільна здатність UWQHD (надширококутний QHD) забезпечує надзвичайно широку область огляду (21:9). Завдяки великій площі екрана та високій щільності пікселів, він ідеально підходить для тих, хто запускає програми поруч, хоче переглядати контент у широкоекранному форматі або хоче покращити свої ігрові враження.
Для додаткового комфорту та гнучкості підставка з регулюванням висоти 150 мм дозволяє налаштувати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Крім того, технологія Flicker-Free та зменшення синього світла зменшують навантаження на очі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Для додаткового комфорту та гнучкості підставка з регулюванням висоти 150 мм дозволяє налаштувати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Крім того, технологія Flicker-Free та зменшення синього світла зменшують навантаження на очі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,7 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Висота пристрою (без підставки) | 426 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 245,5 мм |
| Глибина продукту | 245,5 мм |
| Діагональ дисплея | 34 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 34 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 86,7 см |
| Час відгуку пікселя | 0,4 мс |
| висота продукту | 576 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 430 ₴











