
Монітор Viewsonic VX3218-PC-MHD EEK F (A - G) 80 см (31,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 1 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (VA)
18 880 ₴
- В наявності
- Код: 520279
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

VX3218-PC-MHD 165HZ ВИГУБЛЕНИЙ ІГРОВИЙ МОНІТОР

Характеристики продукту
- 88% широкої кольорової гами NTSC
- Adaptive-Sync Premium
- Час відгуку 1 мс MPRT

Опис
ViewSonic VX3218-PC-MHD з вражаючим екраном і частотою оновлення 165 Гц забезпечує захоплюючі враження від перегляду. Розроблений з вигнутим екраном 1500R і панеллю від краю до краю, монітор пропонує справді захоплюючі враження. Висока частота оновлення 165 Гц забезпечує плавну анімацію з мінімальною затримкою введення, а адаптивна синхронізація розривів зображення та час роботи екрану практично усувають необхідність безперервної гри. Завдяки часу відгуку MPRT 1 мс монітор забезпечує безпрецедентну якість зображення та швидкість. VX3218-PC-MHD також оснащений ексклюзивним програмним забезпеченням ViewMode™ від ViewSonic, яке забезпечує оптимальну продуктивність екрана для різноманітних домашніх розваг, таких як перегляд фільмів, редагування або відеоігри. Крім того, DisplayPort і два входи HDMI пропонують гнучке підключення як для загального використання, так і для розваг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- ПАНЕЛЬ SuperClear® VA Яскравість 250 кд/м² Час відгуку 1 мс MPRT
- роздільна здатність 1920 x 1080
- 2 динаміки по 2 Вт
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, iOS, Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| HDR-формат | HDR10 |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 4,9 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Глибина продукту | 228 мм |
| Діагональ дисплея | 31,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 31 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 80,01 см |
| Час відгуку пікселя | 1 мс |
| висота продукту | 513 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 880 ₴










