
Монітор HP 524pf серії 5 Pro EEK C (A - G) 61 см (24 дюйми) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS)
15 830 ₴
- В наявності
- Код: 520277
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор HP серії 5 Pro, 23,8 дюйма, FHD – 524pf
Характеристики продукту
- 60,5 см (23,8 дюйма) IPS РК-дисплей
- Роздільна здатність Full HD 1920 x 1080 пікселів 16:9
- 100 Гц 5 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- C 22 W
Опис
Переосмислення концепції того, як виглядає робота
Отримайте максимум від свого робочого дня з монітором HP серії 5 Pro 23,8 дюйма FHD. Створіть ідеальну конфігурацію для роботи, де б ви не працювали, завдяки витонченій оптичній чіткості та регульованому комфорту, поєднаним у компактному сучасному дизайні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Отримайте максимум від свого робочого дня з монітором HP серії 5 Pro 23,8 дюйма FHD. Створіть ідеальну конфігурацію для роботи, де б ви не працювали, завдяки витонченій оптичній чіткості та регульованому комфорту, поєднаним у компактному сучасному дизайні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 4,9 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 314,3 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 47,2 мм |
| Глибина продукту | 38,5 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,5 см |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 313,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 830 ₴










