
Монітор Viewsonic VA3209-MH EEK F (A - G) 80 см (31,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс HDMI, VGA РК-дисплей (IPS) 520275
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 520275
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ViewSonic VA3209-MH – універсальне обладнання для домашнього офісу

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 80 см (31,5 дюйма) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 4 мс Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Інтерфейси: HDMI, VGA; поворотний, вбудовані динаміки, фільтр синього світла, технологія Flicker Free
- Адаптивна синхронізація
- Фільтр синього світла
- Догляд за очима

Опис
ViewSonic VA3209-MH – це 32-дюймовий монітор Full HD з входами HDMI та VGA, призначений для використання в офісі або вдома. Цей монітор забезпечує високу якість зображення з низьким енергоспоживанням і пропонує шість попередньо встановлених режимів перегляду (ViewModes) для оптимізації дисплея відповідно до ваших потреб. Технологія Adaptive Sync усуває розриви та заїкання екрана навіть під час гри. Технологія Eye-Care, яка є стандартною для всіх моніторів VA, допомагає запобігти напруженню очей під час тривалого перегляду. Завдяки кріпленню, сумісному з VESA, цей монітор можна легко встановити на стіну або за допомогою різноманітних стандартних кріплень.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, iOS, Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIVGA |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 6200 г |
| Глибина продукту | 230 мм |
| Діагональ дисплея | 31,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 31 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 81,28 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 30 дюймів — 32 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴










