
Монітор LC Power LC-M44-DFHD-120 EEK G (A - G) 111,3 см (43,8 дюйма) 3840 x 1080 пікселів 32:9 4 мс аудіо, стерео (роз'єм 3,5 мм),
52 110 ₴
- В наявності
- Код: 520255
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Монітор LC Power LC-M44-DFHD-120

Характеристики продукту
- Розмір екрана 111,3 см (43,8 дюйма) UHD, 3840 x 1080 пікселів; Час відгуку пікселя: 4 мс Клас енергоефективності (розрахунок): G (A - G)
- Інтерфейси: аудіо, стерео (роз'єм 3,5 мм), DisplayPort, HDMI, USB 3.0, USB-C®; Freesync, регулювання висоти, роз'єм для навушників

Опис
Відчуйте найкращий ігровий досвід із монітором LC-Power із діагоналлю 43,8 дюйма (111,25 см)!
Завдяки подвійному екрану Full HD з роздільною здатністю 3840 x 1080 пікселів, монітор забезпечує надзвичайно чітке зображення.
Завдяки високоякісній IPS-панелі монітор пропонує особливо високий об'єм кольорів, що забезпечує насичені кольори навіть при дуже яскравому зображенні, і його можна додатково покращити за допомогою HDR 600.
Інші характеристики монітора включають частоту оновлення екрана 120 Гц для плавного відображення, FreeSync для плавної гри, а також режими «картинка поруч із картинкою» (PBP), «картинка в картинці» (PiP), підставку з регульованою висотою та різні порти USB (3x USB 3.0, 1x USB Type-C-PD).
Бачите чіткіше з LC-Power!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки подвійному екрану Full HD з роздільною здатністю 3840 x 1080 пікселів, монітор забезпечує надзвичайно чітке зображення.
Завдяки високоякісній IPS-панелі монітор пропонує особливо високий об'єм кольорів, що забезпечує насичені кольори навіть при дуже яскравому зображенні, і його можна додатково покращити за допомогою HDR 600.
Інші характеристики монітора включають частоту оновлення екрана 120 Гц для плавного відображення, FreeSync для плавної гри, а також режими «картинка поруч із картинкою» (PBP), «картинка в картинці» (PiP), підставку з регульованою висотою та різні порти USB (3x USB 3.0, 1x USB Type-C-PD).
Бачите чіткіше з LC-Power!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- FreeSync
- Овердрайв
- Низький синій
- GamePlus
- PIP / PBP HDR Ready 600
- Регульована по висоті підставка
- Відповідність стандарту VESA
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | аудіо, стерео (роз'єм 3,5 мм) DisplayPortHDMIUSB 3.0USB-C® |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 11,5 кг |
| Глибина продукту | 287 мм |
| Діагональ дисплея | 43,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 44 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 111,25 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 41 дюйм — 43 дюйми |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Кількість USB-CTM | 3 х |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 548 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 110 ₴



