
Монітор Samsung Essential S27C390EAU Монітор EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс HDMI, DisplayPort, н
13 920 ₴
- В наявності
- Код: 520252
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 68,6 см (27 дюймів) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 4 мс Клас енергоефективності (розрахунок): E (A - G)
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, навушники (роз'єм 3,5 мм); Вигнутий дисплей (Curved-Display), Freesync, роздільна здатність Full HD, вбудовані динаміки, роз'єм для навушників, можливість нахилу
Характеристика
- Розмір екрана: 68,6 см (27 дюймів)
- Роздільна здатність дисплея: 1920 x 1080 пікселів
- Тип HD: Full HD
- Технологія екрана: світлодіодна
- Час відгуку: 4 мс
- Оригінальне співвідношення сторін: 16:9
- кут огляду
- Горизонтальний: 178°
- кут огляду
- вертикальне: 178°. Вбудовані динаміки. Кріплення VESA. Колір: чорний
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIDisplayPort Навушники (роз'єм 3,5 мм) |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 5,1 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Глибина продукту | 249,6 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,6 см |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 458,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 920 ₴










