
Монітор Dell P3425WE EEK F (A - G) 86,6 см (34,1 дюйма) 3440 x 1440 пікселів 21:9 8 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS) 520248
45 240 ₴
- В наявності
- Код: 520248
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DELL Pro Plus P3425WE Монітор для ПК 86,6 см (34,1 дюйма), 3440 x 1440 пікселів, широкоекранний, Quad HD, РК-дисплей, Чорний, Сірий

Характеристики продукту
- 86,6 см (34,1 дюйма) IPS РК-дисплей
- Широкоекранний Quad HD 3440 x 1440 пікселів 21:9
- 100 Гц 8 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- F 29 кВт·год 28,7 Вт

Опис
Працюйте зосередженіше, ніж будь-коли, з цим захопливим 34-дюймовим вигнутим надширококутним монітором із екраном WQHD, живленням USB-C потужністю до 90 Вт та портом Ethernet RJ45.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 86,6 см (34,1 дюйма) ширококутний Quad HD 3440 x 1440 Edge LED, 8 мс, 21:9, 350 кд/м², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 28.7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Ваги | 9,38 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Висота пристрою (без підставки) | 358 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 83 мм |
| Глибина продукту | 229,4 мм |
| Діагональ дисплея | 34,1 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 34 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 86,6 см |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 541,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 240 ₴






