
Монітор Dell P3225QE EEK F (A - G) 80 см (31,5 дюйма) 3840 x 2160 пікселів 16:9 8 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS) 520245
49 250 ₴
- В наявності
- Код: 520245
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DELL Pro Plus P3225QE Світлодіодний дисплей 80 см (31,5 дюйма) 3840 x 2160 пікселів 4K Ultra HD РК-дисплей Чорний, Сірий

Характеристики продукту
- 80 см (31,5 дюйма) IPS РК-дисплей
- 4K Ultra HD 3840 x 2160 пікселів 16:9
- 100 Гц 8 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- 28 кВт·год 27,8 Вт

Опис
Залишайтеся продуктивними з цим 81,28 см (32 дюйми) монітором 4K з широким спектром інтерфейсів та 4-зірковою сертифікацією TÜV для комфорту очей.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 80,0 см (31,5 дюйма) 4K Ultra HD 3840 x 2160 Edge LED IPS, 8 мс, 16:9, 350 кд/м², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 9,16 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 413,1 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 50 мм |
| Глибина продукту | 215 мм |
| Діагональ дисплея | 31,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 31 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 80 см |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 619 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 250 ₴






