
Монітор Asus MB16AHP EEK F (A - G) 39,6 см (15,6 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс USB-C®, Micro HDMI РК-дисплей (IPS) 520244
26 710 ₴
- В наявності
- Код: 520244
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Портативний монітор ASUS ZenScreen GO MB16AHP з USB Type-C.

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 39,6 см (15,6 дюйма) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 5 мс Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Інтерфейси: USB-C®, Micro HDMI; вбудовані динаміки, роздільна здатність Full HD

Опис
ZenScreen Go MB16AHP з вбудованим акумулятором ємністю 7800 мАг розроблений для підтримки вашої продуктивності, де б ви не знаходилися. Він важить лише 0,86 кг і має товщину 9 мм. Порти USB-C та micro HDMI дозволяють відтворювати зображення з широкого спектру портативних пристроїв, залишаючи вам достатньо місця на екрані для роботи та розваг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інтерфейси USB-C та micro HDMI пропонують універсальне підключення до смартфонів, ноутбуків, ігрових консолей та камер.
- Завдяки потужному вбудованому акумулятору екран працює до 4 годин і може працювати не лише з ноутбуками, але й з мобільними телефонами.
- Автоматично визначає орієнтацію екрана та перемикається між портретною та альбомною орієнтацією
- Вагою всього 860 г і товщиною лише 9 мм, він допомагає вам залишатися продуктивним, коли ви в дорозі.
- Складаний розумний чохол можна перетворити на підставку, щоб розташувати монітор у портретному або альбомному режимі.
- Монітори ASUS Eye Care оснащені сертифікованими TÜV Rheinland технологіями усунення мерехтіння та зниження рівня синього світла для особливо приємного перегляду.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C®Micro HDMI |
| Ваги | 860 г |
| Глибина продукту | 9 мм |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 15 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 39,62 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Кількість USB-CTM | 1 х |
| Річне споживання електроенергії | 13 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 227,39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 710 ₴








