
Сенсорний монітор Iiyama ProLite T1721MSC-B2

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 43,2 см (17 дюймів)
- УВІМК.
- Інтерфейси: VGA, HDMI, лінійний аудіовихід, USB
- Час відгуку пікселя: 5 мс

Опис
17-дюймовий (43 см) мультисенсорний ProLite T1721MSC-B2 оснащений технологією проекційно-ємнісного сенсорного керування, яка гарантує максимальну довговічність, стійкість до ударів та подряпин, а також чудову якість зображення завдяки спеціальному скляному покриттю. Міцна підставка забезпечує стабільне положення сенсорного екрана, яке можна регулювати до 80 градусів для гнучкого використання. Елементи керування розташовані на задній панелі та можуть бути відключені, щоб запобігти неправильному використанню або очистити сенсорний екран. ProLite T1721MSC-B2 пропонує високопродуктивне сенсорне рішення та ідеально підходить для використання в роздрібній торгівлі.
ТЕХНОЛОГІЯ СЕНСОРНОГО ЕКРАНУ - ЄМНІСНА
Ця технологія використовує сенсорну мережу, що складається з мікротонких дротів, інтегрованих у скляну поверхню. Коли торкаються диска, електричні сигнали змінюються, і положення дотику може бути обчислене та передане на контролер. Скляна поверхня, виготовлена за цією технологією, надзвичайно міцна, а сенсорні функції залишаються незмінними, навіть якщо скло подряпане. Вона забезпечує чудове відтворення зображення та може керуватися пальцями (навіть у латексних рукавичках) або магнітними ручками.
СТІЙКІСТЬ ДО ПОДРЯПИН
Стійкість до подряпин є важливою для сенсорних екранів, що використовуються в громадських місцях та школах. Це досягається завдяки використанню скляної поверхні на екрані. Це забезпечує тривалу функціональність сенсорного керування, і, що ще важливіше, сенсорний екран залишається неушкодженим, навіть якщо скло подряпано.
ГУЧНОМОВЦІ
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
ТЕХНОЛОГІЯ СЕНСОРНОГО ЕКРАНУ - ЄМНІСНА
Ця технологія використовує сенсорну мережу, що складається з мікротонких дротів, інтегрованих у скляну поверхню. Коли торкаються диска, електричні сигнали змінюються, і положення дотику може бути обчислене та передане на контролер. Скляна поверхня, виготовлена за цією технологією, надзвичайно міцна, а сенсорні функції залишаються незмінними, навіть якщо скло подряпане. Вона забезпечує чудове відтворення зображення та може керуватися пальцями (навіть у латексних рукавичках) або магнітними ручками.
СТІЙКІСТЬ ДО ПОДРЯПИН
Стійкість до подряпин є важливою для сенсорних екранів, що використовуються в громадських місцях та школах. Це досягається завдяки використанню скляної поверхні на екрані. Це забезпечує тривалу функціональність сенсорного керування, і, що ще важливіше, сенсорний екран залишається неушкодженим, навіть якщо скло подряпано.
ГУЧНОМОВЦІ
Оснащений двома високоякісними стереодинаміками.
VESA
Стандартне кріплення, що дозволяє легко прикріпити його до стіни або столу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткі інструкції.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Немає |
| Інтерфейс | VGAHDMIAудіолінійний-вихідUSB |
| Ваги | 4,4 кг |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 198 мм |
| Діагональ дисплея | 17 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 17 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 43 см |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 364 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 730 ₴











