
Монітор Asus MB16ACV EEK B (A - G) 39,6 см (15,6 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс USB-C® РК-дисплей (IPS) 520242
17 740 ₴
- В наявності
- Код: 520242
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Asus MB16ACV

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 39,6 см (15,6 дюйма) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 5 мс Клас енергоефективності (розрахунок): B (A - G)
- Інтерфейси: USB-C®; роздільна здатність Full HD

Опис
Портативний USB-монітор ASUS ZenScreen MB16ACV з діагоналлю 39,62 см (15,6 дюйма) (Full HD, IPS, гібридне рішення для сигналу, USB Type-C, без мерехтіння з фільтром синього світла, 5 мс)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Портативний IPS-дисплей діагоналлю 39,62 см (15,6 дюйма) з роздільною здатністю Full HD, антибліковим покриттям та надтонким дизайном для продуктивної роботи в дорозі.
- Завдяки конструкції підставки, монітор можна легко розташувати в портретному або альбомному режимі.
- Він має гібридне рішення для передачі сигналу та відео і сумісний з будь-яким ноутбуком, оснащеним інтерфейсом USB Type-C або Type-A.
- Монітори ASUS Eye Care оснащені сертифікованими TÜV Rheinland технологіями усунення мерехтіння та зменшення синього світла, що забезпечує винятково приємний перегляд.
- Запатентоване, довговічне антибактеріальне покриття перешкоджає росту бактерій та грибків на рамці монітора та кнопках керування.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C® |
| Ваги | 830 г |
| Глибина продукту | 82 мм |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 15 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 39,6 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | — 23 дюйми |
| Клас енергоефективності | СУМКА) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 100000000 : 1 |
| Контраст | 800 : 1 |
| Оновлення матриці | 60 Гц |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 10,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 740 ₴







