
Монітор Iiyama ProLite X3270QSU-B1 EEK E (A - G) 80 см (31,5 дюйма) 2560 x 1440 пікселів 16:9 3 мс HDMI, DisplayPort, навушники (р
23 280 ₴
- В наявності
- Код: 520240
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Монітор Iiyama ProLite X3270QSU-B1

Характеристики продукту
- Розмір зображення 80 см (31,5 дюйма) QHD, 2560 x 1440 пікселів; час відгуку пікселя: 3 мс Клас енергоефективності (розрахунок): E (A - G)
- Інтерфейси: HDMI, DisplayPort, роз'єм для навушників (3,5 мм), USB 3.2 Gen 1; зменшення синього світла, технологія Flicker Free, замок Kensington, роз'єм для навушників, можливість нахилу, вбудовані динаміки

Опис
ProLite. Цей 32-дюймовий монітор, оснащений USB-хабом, портами HDMI та DisplayPort, динаміками, роз'ємом для навушників та технологією зменшення синього світла для зменшення навантаження на очі, є чудовим вибором для багатомоніторної системи.
WQHD
Завдяки роздільній здатності WQHD (2560x1440p) цей монітор готовий відображати зображення високої роздільної здатності. Це означає, що на екрані можна розмістити більше інформації — понад 76% більше, ніж на моніторі Full HD (1920x1080).
ТЕХНОЛОГІЯ IPS
IPS-дисплеї найбільш відомі своїми широкими кутами огляду та природними, високоточними кольорами. Вони особливо підходять для застосувань, де колір критично важливий.
ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗ МЕРЕЖІННЯ + СИНІЙ СВІТЛИЙ
Найкраще рішення для комфортної роботи та гарного самопочуття очей. Монітори без мерехтіння зі зменшенням синього світла значно зменшують навантаження на очі завдяки частоті оновлення та випромінюванню синього світла порівняно зі звичайними моніторами.
ДИНАМІКИ ТА НАВУШНИКИ
Хочете пограти з друзями? Просто скористайтеся вбудованими високоякісними стереодинаміками. Не хочете нікого турбувати? Тоді підключіть навушники та збільште гучність.
АКР
Коефіцієнт контрастності – це показник, що відображає максимальну відносну різницю в яскравості між чорним і білим кольорами.
ACR (Advanced Contrast Ratio) – це функція, яка автоматично налаштовує контрастність та яскравість для ідеального зображення під час перегляду фільмів або ігор.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
WQHD
Завдяки роздільній здатності WQHD (2560x1440p) цей монітор готовий відображати зображення високої роздільної здатності. Це означає, що на екрані можна розмістити більше інформації — понад 76% більше, ніж на моніторі Full HD (1920x1080).
ТЕХНОЛОГІЯ IPS
IPS-дисплеї найбільш відомі своїми широкими кутами огляду та природними, високоточними кольорами. Вони особливо підходять для застосувань, де колір критично важливий.
ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗ МЕРЕЖІННЯ + СИНІЙ СВІТЛИЙ
Найкраще рішення для комфортної роботи та гарного самопочуття очей. Монітори без мерехтіння зі зменшенням синього світла значно зменшують навантаження на очі завдяки частоті оновлення та випромінюванню синього світла порівняно зі звичайними моніторами.
ДИНАМІКИ ТА НАВУШНИКИ
Хочете пограти з друзями? Просто скористайтеся вбудованими високоякісними стереодинаміками. Не хочете нікого турбувати? Тоді підключіть навушники та збільште гучність.
АКР
Коефіцієнт контрастності – це показник, що відображає максимальну відносну різницю в яскравості між чорним і білим кольорами.
ACR (Advanced Contrast Ratio) – це функція, яка автоматично налаштовує контрастність та яскравість для ідеального зображення під час перегляду фільмів або ігор.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI DisplayPort Навушники (роз'єм 3,5 мм) USB 3.2 Gen 1 |
| Інтерфейс: USB 3.1 | 3 х |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 6,9 кг |
| Глибина продукту | 222 мм |
| Діагональ дисплея | 31,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 31 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 80 см |
| Річне споживання електроенергії | 27 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 3 мс |
| висота продукту | 504 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 280 ₴









