
Монітор Lenovo ThinkVision T24v-30 EEK E (A - G) 61 см (24 дюйми) 1920 x 1080 пікселів 16:9 6 мс VGA, HDMI, DisplayPort, USB-B, US
19 650 ₴
- В наявності
- Код: 520239
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Монітор Lenovo ThinkVision T24v-30

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 61 см (24 дюйми) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 6 мс Клас енергоефективності (розрахунок): E (A - G)
- Інтерфейси: VGA, HDMI, DisplayPort, USB-B, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, роз'єм для мікрофона/навушники (3,5 мм); регулювання висоти, функція повороту, поворот екрана (Pivot), можливість нахилу, роз'єм для навушників, вбудовані динаміки, вбудована камера

Опис
Монітор ThinkVision T24v-30 – ідеальний супутник у роботі, особливо якщо вам потрібно співпрацювати з командами віддалено! 23,8-дюймовий екран від краю до краю забезпечує компактний розмір, водночас забезпечуючи достатню площу екрана для перегляду двох вікон поруч.
Завдяки вбудованій панелі, яка забезпечує ширші кути огляду без спотворень, ви завжди матимете чітке зображення на екрані, незалежно від того, де ви сидите. Робочі документи та відеоконтент завжди виглядають чіткими та різкими завдяки роздільній здатності FHD. Два мікрофони з шумопоглинанням у поєднанні з двома динаміками потужністю 3 Вт забезпечують безперебійну роботу всіх відеоконференцій та зустрічей!
Завдяки різноманітним варіантам входу — 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4 та 1 x DP 1.2 — підключення ПК до монітора ThinkVision T24v-30 надзвичайно просте. Робота ще ніколи не була такою легкою завдяки розпізнаванню обличчя Windows Hello, яке забезпечується камерою IR+RGB, а 2-мегапіксельна камера 1920 x 1080 гарантує, що ви завжди матимете кришталево чітке зображення для всіх своїх колег.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки вбудованій панелі, яка забезпечує ширші кути огляду без спотворень, ви завжди матимете чітке зображення на екрані, незалежно від того, де ви сидите. Робочі документи та відеоконтент завжди виглядають чіткими та різкими завдяки роздільній здатності FHD. Два мікрофони з шумопоглинанням у поєднанні з двома динаміками потужністю 3 Вт забезпечують безперебійну роботу всіх відеоконференцій та зустрічей!
Завдяки різноманітним варіантам входу — 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4 та 1 x DP 1.2 — підключення ПК до монітора ThinkVision T24v-30 надзвичайно просте. Робота ще ніколи не була такою легкою завдяки розпізнаванню обличчя Windows Hello, яке забезпечується камерою IR+RGB, а 2-мегапіксельна камера 1920 x 1080 гарантує, що ви завжди матимете кришталево чітке зображення для всіх своїх колег.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | VGAHDMIDisplayPortUSB-BUSB 2.0USB 3.2 Gen 1 мікрофон/Навушники (роз'єм 3,5 мм) |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 6 кг |
| Вигнутий екран | Немає |
| Глибина продукту | 199,7 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 61 см |
| Річне споживання електроенергії | 17 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 6 мс |
| висота продукту | 542,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 650 ₴








