
Монітор Philips 325E1C EEK G (A - G) 81,3 см (32 дюйми) 2560 x 1440 пікселів 16:9 4 мс Аудіо-лінійний вихід РК-дисплей (VA) 520236
16 590 ₴
- В наявності
- Код: 520236
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Монітор Philips 325E1C

Характеристики продукту
- Діагональ екрана 81,3 см (32 дюйми) QHD, 2560 x 1440 пікселів; час відгуку пікселя: 4 мс Клас енергоефективності (розрахунок): G (A - G)
- Інтерфейси: аудіо-лінійний вихід; вигнутий дисплей
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Лінійний аудіовихід |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 7,34 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Глибина продукту | 28,1 см |
| Діагональ дисплея | 32 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 32 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 80,01 см |
| Річне споживання електроенергії | 73 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 52,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴








