
Монітор Viewsonic VA2405-H EEK E (A - G) 59,9 см (23,6 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 4 мс HDMI, VGA 520234
9 720 ₴
- В наявності
- Код: 520234
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Економія коштів завдяки використанню універсальних компонентів

Характеристики продукту
- Екран 59,94 см / 24 дюйми, співвідношення сторін 16:9
- Роздільна здатність 1920 x 1080FHD@75Hz
- Панель/Кут огляду: SuperClear® VA / 178°/ 178°
- Роз'єм HDMI, VGA

Опис
ViewSonic® VA2405-H – це потужний 24-дюймовий монітор Full HD з надійною технологією підключення. Він пропонує неймовірну якість зображення за відмінним співвідношенням ціни та якості. Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів та власному коефіцієнту контрастності 3000:1, VA2405-H створює вражаюче зображення. Крім того, офісний монітор оснащений енергозберігаючим та екологічно чистим режимом ViewSonic Eco Mode. Технологія Flicker-free та фільтр синього світла запобігають напрузі очей. Концепція кріплення, сумісна з VESA, забезпечує додаткову гнучкість та доповнює офісний пакет.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Енергозбереження
- Синій еко-фільтр
- з технологіями
- роз'єми
- Підключення HDMI до панелі: антиблікове покриття
- Роз'єм замка безпеки Kensington
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Вікна;
iOS
Андроїд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIVGA |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 1,2 кг |
| Глибина продукту | 41 мм |
| Діагональ дисплея | 23,6 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 23 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 59,94 см |
| Категорія дисплея (ТВ) | 24 дюйми — 29 дюймів |
| Річне споживання електроенергії | 26 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 324 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴










