
Xiaomi Mi 27" 2k Gaming - LED-монітор - 68,6 см (27")

Характеристики продукту
- Розмір екрана 68,6 см (27 дюймів), час відгуку пікселя: 4 мс. Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Інтерфейси:

Опис
Ігровий монітор Xiaomi Mi 2K 27″ поєднує в собі надзвичайно чіткий 27-дюймовий (68,6 см) IPS-дисплей з роздільною здатністю QHD, дуже високою частотою оновлення та точною передачею кольорів – ідеально підходить для вимогливих геймерів та професіоналів у сфері мультимедіа.
Дисплей та роздільна здатність
27-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) для чіткої деталізації
Надзвичайно вузька тристороння рамка для безшовного налаштування кількох моніторів
Кут огляду 178° із твердим покриттям для чудової якості зображення з будь-якого кута
ефективність
Частота оновлення: до 165 Гц для надзвичайно плавного ігрового процесу
Час відгуку: 1 мс IMBC (4 мс GtG) – практично без затримки відображення
Adaptive-Sync (сумісна з G-Sync та FreeSync) – усуває розриви та заїкання екрана
Якість кольору та HDR
95% DCI‑P3 та 100% sRGB – яскраве та точне відтворення кольорів із 16,7 мільйонами кольорів
VESA DisplayHDR 400 та максимальна яскравість понад 400 кд/м² – покращує деталізацію як у темних, так і в яскравих сценах
Заводське калібрування до ΔE< 2 – wyświetlacz z dokładnym odwzorowaniem kolorów „od razu po wyjęciu z pudełka”
Ергономіка та дизайн
Регульована висота, можливість нахилу, поворотна підставка з функцією повороту на 90° – гнучке позиціонування
Інтегроване розсіювання тепла в тонкій задній кришці
Магнітно знімна задня панель – легке встановлення та укладання кабелів
З'єднання та аксесуари
1× DisplayPort 1.4, 2× HDMI 2.0 – універсальна сумісність із пристроями
USB-хаб з 1× USB-B (висхідний) та 2× USB-A 3.0 + 3,5-мм роз'єм для навушників
Низький рівень синього світла та відсутність мерехтіння – безпечна для очей робота
Слот безпеки Kensington для захисту від крадіжки
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Дисплей та роздільна здатність
27-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю QHD (2560 x 1440) для чіткої деталізації
Надзвичайно вузька тристороння рамка для безшовного налаштування кількох моніторів
Кут огляду 178° із твердим покриттям для чудової якості зображення з будь-якого кута
ефективність
Частота оновлення: до 165 Гц для надзвичайно плавного ігрового процесу
Час відгуку: 1 мс IMBC (4 мс GtG) – практично без затримки відображення
Adaptive-Sync (сумісна з G-Sync та FreeSync) – усуває розриви та заїкання екрана
Якість кольору та HDR
95% DCI‑P3 та 100% sRGB – яскраве та точне відтворення кольорів із 16,7 мільйонами кольорів
VESA DisplayHDR 400 та максимальна яскравість понад 400 кд/м² – покращує деталізацію як у темних, так і в яскравих сценах
Заводське калібрування до ΔE< 2 – wyświetlacz z dokładnym odwzorowaniem kolorów „od razu po wyjęciu z pudełka”
Ергономіка та дизайн
Регульована висота, можливість нахилу, поворотна підставка з функцією повороту на 90° – гнучке позиціонування
Інтегроване розсіювання тепла в тонкій задній кришці
Магнітно знімна задня панель – легке встановлення та укладання кабелів
З'єднання та аксесуари
1× DisplayPort 1.4, 2× HDMI 2.0 – універсальна сумісність із пристроями
USB-хаб з 1× USB-B (висхідний) та 2× USB-A 3.0 + 3,5-мм роз'єм для навушників
Низький рівень синього світла та відсутність мерехтіння – безпечна для очей робота
Слот безпеки Kensington для захисту від крадіжки
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 6,53 кг |
| Глибина продукту | 200 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,6 см |
| Час відгуку пікселя | 4 мс |
| висота продукту | 461,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 270 ₴











