
Монітор Viewsonic TD2423 EEK D (A - G) 61 см (24 дюйми) 1920 x 1080 пікселів 16:9 7 мс DVI, HDMI, VGA РК-дисплей (VA) 520232
25 570 ₴
- В наявності
- Код: 520232
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ІНФРАЧЕРВОНИЙ МУЛЬТИСЕНСОРНИЙ МОНІТОР TD2423

Характеристики продукту
- 7H захисне скло, стійке до подряпин
- Можливість кріплення VESA
- Гучномовець

Опис
ViewSonic® TD2423 — це 24-дюймовий сенсорний екран з інфрачервоним підсвічуванням, розроблений для інтуїтивного керування та має різноманітні функції. Порівняно з оптичними сенсорними екранами, інфрачервоний (ІЧ) сенсорний екран може розпізнавати до 10 точок дотику та керувати ним за допомогою ручок, пальців та рукавичок. Мультисенсорне введення є точнішим, а дисплей — швидшим. У поєднанні з регульованим нахилом TD2423 дозволяє швидко взаємодіяти з монітором в ідеальному положенні. Монітор може похвалитися роздільною здатністю Full HD для чіткого зображення та оснащений стійким до подряпин покриттям твердості 7H, яке може пошкодити поверхні. Для зручності керування TD2423 оснащений портами VGA, HDMI, DVI та USB.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Панель SuperClear® VA
- 10-точковий мультисенсорний екран Яскравість 250 кд/м² Час відгуку 5 мс
- роздільна здатність 1920 x 1080
- 2 динаміки по 2 Вт
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, iOS, Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DVIHDMIVGA |
| Інтерфейси: DVI | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 5,2 кг |
| Глибина продукту | 101 мм |
| Діагональ дисплея | 24 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 59,94 см |
| Річне споживання електроенергії | 21 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 7 мс |
| висота продукту | 348 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 570 ₴










