
Монітор Viewsonic VA2215-H EEK F (A - G) 54,6 см (21,5 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс VGA, HDMI, роз'єм LCD (VA) 520231
7 960 ₴
- В наявності
- Код: 520231
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

22-дюймова FHD MVA-панель VA2215-H

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 54,6 см (21,5 дюйма) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 5 мс Клас енергоефективності (розрахунок): F (A - G)
- Інтерфейси: VGA, HDMI, роз'єм; роз'єм для навушників

Опис
ViewSonic VA2215-H – це 22-дюймовий монітор Full HD з входами HDMI та VGA, ідеальний для бізнесу або особистого використання. Його роздільна здатність 1080p забезпечує вражаючу якість зображення та більш деталізований контент. Ексклюзивна функція ViewMode від ViewSonic пропонує інтуїтивно зрозумілі попередньо налаштовані параметри, які оптимізують продуктивність екрана для різних застосувань. Крім того, технологія усунення мерехтіння та фільтр синього світла допомагають запобігти напруженню очей від тривалого перегляду, підвищуючи продуктивність. Кріплення, сумісне з VESA, легко адаптується до конфігурації з кількома моніторами або настінного монтажу.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Технологія захисту очей для комфортної роботи
- Еко-режим для низького споживання енергії
- Параметри режиму перегляду
- Більше жодного заїкання завдяки технології адаптивної синхронізації 75 Гц
- Порти HDMI та VGA забезпечують чудове з'єднання
- ЕКО-режим
- Без мерехтіння
- Фільтр синього світла
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, iOS, Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | VGAHDMIроз'єм |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 2 кг |
| Глибина продукту | 188 мм |
| Джерело живлення | 230 В |
| Діагональ дисплея | 21,5 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 21 дюйм |
| Діагональ екрана (в см) | 54,61 см |
| Річне споживання електроенергії | 17 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 377 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴










