
Монітор Dell Pro E2425HSM EEK D (A - G) 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 8 мс РК-дисплей (IPS) 520227
11 470 ₴
- В наявності
- Код: 520227
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Комп'ютерний монітор DELL серії E E2425HSM 60,5 см (23,8 дюйма) 1920 x 1080 пікселів Full HD РК-дисплей Чорний

Характеристики продукту
- 24-дюймовий дисплей Full HD забезпечує чітке зображення
- Комфортний перегляд завдяки численним варіантам налаштувань
- Dell ComfortView Plus зменшує випромінювання синього світла
- Сертифікація EPEAT Gold та ENERGY STAR для сталого розвитку
- Антиблікове покриття покращує видимість під різними кутами
- 60,5 см (23,8 дюйма) Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
- 8 мс, 16:9, 250 кд/м², 1000:1
- VGA, HDMI, DisplayPort

Опис
Dell Pro E2425HSM має 24-дюймовий дисплей з видимою діагоналлю 23,8 дюйма і роздільною здатністю Full HD 1920 x 1080 пікселів. Монітор має яскравість 250 кд/м² і контрастність 1000:1, що робить зображення яскравим і деталізованим. Завдяки антибліковому покриттю та широкому куту огляду 178 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі, цей дисплей підходить для різноманітних робочих середовищ, зменшуючи відблиски та забезпечуючи чіткий перегляд із різних позицій.
Монітор E2425HSM, розроблений з урахуванням зручності та простоти використання, пропонує можливість регулювати положення екрана різними способами, включаючи висоту, поворот, нахил і обертання на 180 градусів, щоб користувачі могли знайти зручний кут огляду. Крім того, Dell ComfortView Plus зменшує шкідливе випромінювання синього світла, мінімізуючи напругу очей під час тривалого використання. Сертифікований EPEAT Gold і ENERGY STAR, цей монітор є ефективним і екологічно чистим, що робить його надійним вибором для будь-якого робочого місця.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Монітор E2425HSM, розроблений з урахуванням зручності та простоти використання, пропонує можливість регулювати положення екрана різними способами, включаючи висоту, поворот, нахил і обертання на 180 градусів, щоб користувачі могли знайти зручний кут огляду. Крім того, Dell ComfortView Plus зменшує шкідливе випромінювання синього світла, мінімізуючи напругу очей під час тривалого використання. Сертифікований EPEAT Gold і ENERGY STAR, цей монітор є ефективним і екологічно чистим, що робить його надійним вибором для будь-якого робочого місця.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 60,5 см (23,8 дюйма) Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
- 8 мс, 16:9, 250 кд/м², 1000:1
- VGA, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 4,31 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 324,2 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 53,5 мм |
| Глибина продукту | 211,6 мм |
| Діагональ дисплея | 23,8 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 24 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 60,5 см |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 485,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴






