
Монітор Hannspree HO165PTB EEK C (A - G) 39,6 см (15,6 дюйма) 1920 x 1080 пікселів 16:9 25 мс DisplayPort 520226
31 490 ₴
- В наявності
- Код: 520226
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Контейнер Hannspree OpenFrame 10-P. Сенсорний 15.6" FHD 250cd, IP65 (фронтальний), 50 тис. годин роботи 24/7, DP/HDMI/VGA/USB (сенсорний), VESA

Характеристики продукту
- 15,6-дюймовий сенсорний дисплей OpenFrame, ємнісний 1920p; роздільна здатність Full HD 1080 x 10, яскравість 250 кд/м²; скло 6H товщиною 3,9 мм, IP65, 15 тис. годин, цілодобово; підтримка екрану екраном догори, для повної або окремої установки; DisplayPort, HDMI 1.4b та VGA, 2 динаміки 1,5 мм; отвір VESA 100x100; кабель живлення, кабель HDMI, USB-кабель, USB-кабель

Опис
Сенсорна панель Hannspree HO165PTB OpenFrame оснащена ковпачком P-Cap Touch для надійного використання. Завдяки товщині 3 мм та світловому потоці 6H люменів, яскравості 250 кд/м², цілодобовій роботі, терміну служби панелі 15 тисяч годин та захисту IP65 від пилу та бризок, HO165PGB ідеально підходить для настільних комп'ютерів, кіосків та вбудованих проектів. HO165PTB оснащений DisplayPort, HDMI, VGA та динаміками.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- ≥6H Скло із захистом, IP65; цілодобово
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Windows, Android
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPort |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Інтерфейси: USB | 1 х |
| Інтерфейси: VGA | 1 х |
| Ваги | 2,46 кг |
| Глибина продукту | 40 мм |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 15 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 39,62 см |
| Час відгуку пікселя | 25 мс |
| висота продукту | 236,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 490 ₴








