
Монітор Philips 27M2C5501 EEK F (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 2560 x 1440 пікселів 16:9 1 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (VA)
16 590 ₴
- В наявності
- Код: 520216
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Philips Evnia 5000 27M2C5501/00 Монітор для ПК 68,6 см (27 дюймів), 2560 x 1440 пікселів, Quad HD, РК-дисплей, білий

Характеристики продукту
- 68,6 см (27 дюймів) РК-екран VA
- Quad HD 2560 x 1440 пікселів 16:9
- 180 Гц 1 мс 300 кд/м² 5000:1
- Технологія без мерехтіння
- F 25 кВт·год 24,7 Вт

Опис
Цей вигнутий високошвидкісний VA-монітор дозволяє грати з надзвичайною точністю та частотою оновлення 180 Гц. Завдяки неймовірно чіткому HDR-зображенню, вигнутій рамці та гарантованій роздільній здатності Quad HD цей монітор забезпечує неперевершений ігровий досвід.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24.7 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| HDR-формат | HDR10 |
| Ваги | 6,06 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 369 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 90 мм |
| Глибина продукту | 247 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,5 см |
| Час відгуку пікселя | 1 мс |
| висота продукту | 528 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴








