
Монітор HP 527pq серії 5 Pro EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 2560 x 1440 пікселів 16:9 5 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS)
25 760 ₴
- В наявності
- Код: 520214
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
27-дюймовий монітор HP серії 5 серії 5 Pro з роздільною здатністю QHD – 527pq
Характеристики продукту
- 69,3 см (27 дюймів) IPS РК-екран
- Quad HD 2560 x 1440 пікселів 16:9
- 100 Гц 5 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- E 22 кВт·год 30 Вт
Опис
Переосмислення концепції того, як виглядає робота
Отримайте максимум від свого робочого дня з 27-дюймовим монітором HP серії 5 Pro QHD. Створіть ідеальну конфігурацію для роботи, де б ви не працювали, завдяки витонченій оптичній чіткості та регульованому комфорту, поєднаним у компактному сучасному дизайні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Отримайте максимум від свого робочого дня з 27-дюймовим монітором HP серії 5 Pro QHD. Створіть ідеальну конфігурацію для роботи, де б ви не працювали, завдяки витонченій оптичній чіткості та регульованому комфорту, поєднаним у компактному сучасному дизайні.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Ваги | 6,2 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 356,7 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 46,9 мм |
| Глибина продукту | 228,9 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 68,668 см |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 543,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 760 ₴









