
Монітор Dell P2725D EEK E (A - G) 68,6 см (27 дюймів) 2560 x 1440 пікселів 16:9 8 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (IPS) 520210
23 470 ₴
- В наявності
- Код: 520210
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DELL Pro Plus P2725D 68,6 см (27 дюймів), 2560 x 1440 пікселів, Quad HD, РК-монітор для ПК, Чорний, Срібний

Характеристики продукту
- 68,6 см (27 дюймів) IPS РК-екран
- Quad HD 2560 x 1440 пікселів 16:9
- 100 Гц 8 мс 350 кд/м² 1500:1
- Технологія без мерехтіння
- E 19 кВт·год 18,8 Вт

Опис
Сертифікований TÜV Rheinland® за 4-зірковий комфорт для очей, цей монітор QHD з діагоналлю 68,58 см (27 дюймів) забезпечує підвищену продуктивність та комфорт перегляду.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 68,6 см (27 дюймів), Quad HD 2560 x 1440, Edge LED IPS, 8 мс, 16:9, 350 кд/м², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18.8 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Немає |
| WLAN | Немає |
| Ваги | 5,88 кг |
| Висота пристрою (без підставки) | 356,6 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 50 мм |
| Глибина продукту | 192,2 мм |
| Діагональ дисплея | 27 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 27 дюймів |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 535,7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 470 ₴








